Vousy a pleš (pleš s vousama nebo bez)

Docela často se poukazuje na moje vousy (rodina, kamarádí, Youtube odbětelé), protože nejsou v úplně nejlepší formě. Ano musím přiznat, že se o ně moc nestarám (budu se to snažit změnit).

Můžete se podívat na video na mém Youtube kanále, kde vousech mluvím.

Jak to je, ale se vším. Nikdy se nezavděčíte všem. Někdo má vousy a rád a někdo je nesnáší.

Já mám teď svůj image rád a pravděpodobně ho jentak nezměním.

Vousy však nejsou jen otázka z vnějšího okolí. I samotní plešouni problémy s vousama řeší. Převážně však z pohledu, když pořádný plnovous nemůžou vypěstovat a mají jenom chmýří.

Myslím si, že všeobecně převažuje v plešaté obci pohled, že když už nemám vlasy, tak to aspoň může opečovávaný vous zachránit a naši image vylepšit. Když pak plešoun nemůžu mít vousy je to další tragédie a rána do sebevědomí…

Ano, já vousy mám a myslím, že celkem v pořádku. Nicméně vracím se oklikou na začátek článku. Každému se líbí něco jinýho. I když byste si vousy mohl nechat narůst neznamenáto, že se najedou bude vše růžové.

Hrajte s tím co máte. Dobře se oblékejte, sportujte, buďte v pohodě. Noste vaši pleš s hrdostí. Vousy nevousy… Najdete si svoji cílovou skupinu, která Vás bude mít ráda takového jaký jste. Ženy a holky z vašeho života určitě nezmizí!:)

Díky za pozornost.

Emil

Napsat komentář