Jsem plešoun a jsem v pohodě – 7 tipů

Krátké tipy, jak být jako plešoun víc v pohodě. Pro ty koho nebaví číst jsem udělal i video na mém Youtube kanále Hrdý plešoun!:)

1.Nemluvte pořád o své pleši

Neházejte vinu na celý svět. Berte to jako fakt, zapomeňte na co kdyby, jak kdyby. Od teď jste plešoun a hotovo.

2. Umějte si ze sebe udělat srandu

Ulevíte si a nebudete se rozčilovat nad každou poznámkou vašeho okolí a přátel. Podívejte se na můj TikTok – Hrdý plešoun, kde si z plešounů pořád dělám srandu a vůbec mi to nevadí!:)

3. Buďte upravení

Nemějte ošlivý vousy jako mám já :). Oblíkejte se tak, co Vám sedne a v čem se cítíte dobře. Zvýší se vaše seběvědomí a daleko lépe budute působit na okolí.

4. Makejte na sobě

Pracujte na svém těle. Svaly vždy vypadají lépe než špeky. Když ne posilovat zkuste se aspoň hýbat. Ne nadrmo se říká ve zdravém těle zdraví duch.. Já hodně běhám, když nic, tak během sportování zapomenete na všechny vaše starosti.

5. Mějte se rádi

Začněte se sobě líbit. Pleš Vám stoupne na mozek a je to velmi výrazný prvek. Najděte si však něco, co je na Vás hezký (oči, nos, pusa, uši, tělo..) a soustřeďte se na to! Negativitu prostě nechte za hlavou.

6. Neseďte v koutě

Jděte mezi lidi, neseďte doma v depresi. Ukazujte svoji plešku hrdě světu, choďte zpřímeně, sebevědomě. Tyto malé kroky mohou mít ochromný efekt a na celkové vaše postavení ve společnosti.

7. Peníze

Čím víc peněz, tim méně budete řešit blbosti jako jsou vlasy. Lepši prácem více sebevědomí, více možností!

Napsat komentář