Transplantace vlasů – Pro a Proti – Není to pro každého

Tak si ty prořídlý vlasy ohol, začni na sobě makat, buď sebevědomej a na vlasy si ani nevzpomeneš. To je cesta a směr Hrdého plešouna. Neříkám však, že je to cesta jediná možná a že by ji měli všichni akceptovat.

Když si nezvykneš na svůj krásnej vzhled s oholenou hlavou nebo nechceš boj o svoje vlasy vzdát … Proč bys vlastně měl? Když máme možnosti jak si vlasy udržet? Stačí přece zajít na TRANSPLANTACI VLASŮ a vlasy jsou ZPĚT!

Bohužel to není tak jednoduchý, když se totiž odhodláme a vyrazíme do boje za svoje vlasy, nesmíme se už do konce života vzdát!

V tomto článku Vám povím některé věci se kterými musíte při TRANSPLANTACE VLASŮ počítat!

Jestli jsi línej číst. Podívej se na video na mém Youtube kanále viz níže.

Před transplantací vlasů musíme zvážít všechny důvody, proč vůbec chci ty vlasy mít? Pomůže mi to v moji práci? Pomůže mi to sbalit holku? Budu mít víc peněz?

Některé důvody jsou více a některé méně objektivní a správné .. berte však na vědomí, že Vám vaše nové nastřelené vlasy všechny vaše životní problémy nevyřeší !

Po tom co se odhodláme k TRANSPLANTACI VLASŮ musíme nejdřív najít příčinu našeho vypadávání vlasů. Nejčastěji je to dáno geneticky, ale příčina může být i nemoc, stres, nebo vedlejší účinky prášků.

Po poradě s doktorem bychom měli ztrátu našich vlasů před operací nejdřiv stabilizovat pomůžou nám přípavky jako finasteride nebo minoxidil, pak až lze přistoupit k samotné transplantaci.

Prášky proti vypadávání vlasů Finsateride a Minoxidil

Vyšetření před operací by mělo ukázat jestli jsme vůbec správný kandidát na transplantaci vlasů. Když máme plešatost už velmi pokročilou, jsme na Norwoodské stupnici číslo 6 a vyšší a naše hlava je jak koleno, tak je většinou na záchranu vlasů pozdě.

Norwoodská stupnice mužeské plešatosti

Dárcovská oblast, vzadu kde máme vlasy, musí být silná a obsahovat dostatešně štěpů na případné budoucí operace. To vše by měl váš operatér zvážit.

Dárcovská oblast pro transplantaci vlasů

Berte na vědomí, že když se odhodláte k operaci už ve výrazném stádiu plešatosti , tak váš doktor spíš než plnou kštici vlasů, vytváří iluzi, která po důkladné každodení péči může vypadat jako vlasy. Z hustýma silnýma vlasama se bohužel musíte rozloučit …

Když už máme hlavu jako koleno, tak se s hustou kšitcí po transplantaci vlasů již můžeme rozloučit

Nejdůležitější je vybrat správnou kliniku a doktora který Transplantaci vlasů provede. Dvakrát měr a jednou řež. Peníze by neměli určovat místo vaši operace a neměli by vás omezovat ve výběru, protože je to operace a přece chcete aby to bylo provedeno správně a co nejlíp.

Výběr místa vaši transplantace je zásadní. Nerozhodujte se jenom cenou.

Musíte koukat kdo bude dělat operaci, kdo bude extrahovat štěpy s dárcovské oblasti vaši hlavy. Paradoxně nejnovější přístroje a moderní metody nejsou známkou kvalitní kliniky.

Nejlepší, když si doktor, všechny kroky v rámci vaši operace připravuje sám. Má největší přehled a ví jak ty vlasy pak správně nainstalovat na vaše plešatá místa.

Důležité jsou reference dané kliniky. Měli byste se podívat na fotky jejich pacientů. Jak vypadali před operací a jak vypadají s novými vlasy. Nesmíte koukat jenom na hustotu vlasů, ale i přirozenost jejich vzhledu. Berte na vědomí, že každý člověk je speficický. Nikdo by Vám podle fotky neměl garantovat výsledek.

Nejlepší kliniky májí čekací dobu i několik let!

Musíte vybrat správnou kliniku a správného doktoroa pro vaši transplantaci vlasů

Transplantace vlasů je operace, která se může a nemusí povést. Záleží síle vašich vlasů, růstu a směru růstu vašich vlasů to vše pak vytváří výsledný dojem. Váš cíl je, aby vlasy vypadaly po operaci co nejpřirozeněji. Velký vliv na to má i vaše vlasová linka.

Nemůžete mít linku jak 15ti letej kluk, ale umírněně k vašemu věku, musí být také složena s jemnějších jedno kořinkovejch štěpů, aby nevypadala jak hřeben to vše by měl váš doktor zvážit.

ŠPATNÁ vlasová linka po transplantaci vlasů, která je moc hustá a vypadá jak hřeben

Při transplataci vlasů metodou FUT – Vám vznikne na zadná části hlavy docela velká jizva. Rozhodnete-li se vlasy po čase oholit a svůj boj vzdát, tak to může být dost nevzhledné.

Jizva po transplantaci vlasů metodou FUT

Shrnutí pro a proti Transplantace vlasů

Nechci transplantaci vlasů jenom hanit. Chtěl bych jenom abyste vždycky zvážili všechny pro a proti.

Důkladně vybrali správnou kliniku a vašeho operatéra, vzdělali se v oboru a uvědomili si, že ten boj s vypadáváním vlasů je na celý život.

Musíte brát pravidelně přípravky jako je finasterid nebo minoxidil, používat speciální šampony a počítat i s druhou, třetí, čtvrtou navazující operací, protože vlasy s věkem dále ubývají.

Dokážete si spočítát kolik to asi všechno stojí peněz …

Chtěl jsem Vám přínést reálný pohled na TRANSPLANTACI vlasů, že všechno není tak jednoduchý jak se zdá … a hlavně vám napomoct k správnému rozhodnutí, když budete řešit vaši vlasovou otázku.

Děkuju za přečtení článku.

Komentujte v komentářích jaký je Váš názor na trasplantaci vlasů?!

Napsat komentář