10 nejznámějších plešatých herců

Pleš se nevyhýbá ani Hollywodským hercům. Přípravil jsem pro Vás list nejznámějsích herců, kteří svoji pleš neskrývájí, ale naopak ji nosí s hrdostí. Pleš dotváří charisma což je pro herce velmi důležitá vlastnost. Samožrějme pleš přídává i na drsnosti, proto hodně plešounů hraje v akčních filmech. Projděte si seznam herců a zjistíte, že hrdým plešounem můžete být i v záři reflektorů.

Podívejte se na video o Plešatých hercích na mém Youtube kanále:

John Travolta

John Travolta - pleš

Hvězda Pomády nebo Horečky sobotní noci hodně dlouho bojovala s vypadáváním vlasů. V posledních letech John boj vzdal a určitě mu to přišlo k duhu. Vypadá velmi dobře a určitě se tolik nestresuje. Oholit is hlavu mu prý doporučil, taktéž plešatý zpěvák PitBull.

Plešatí herci v hollywoodu

Dwayne „the Rock“ Johnson

Dwayne Johnson - pleš

Býválá známý wresler se pustil do herecké kariéry s velkou vervou. Hollywood ho přijal a Dwayne dostává jedu roli za druhou. Vysoký herec rozhodně nosí svojí pleš s hrdostí. Můžeme ho znát z remaku Jumanji nebo z mnoha akčních filmů a komedií jako Pot a krev, Kráčející skála nebo Rychle a zběsile.

Patrick Stewart

Patrick Stewart - pleš

Nejstarší herec na seznamu. Tento briský herec je známý především jako kapitán Jan-luc Picard ze serie Star Trek nebo jako profesor Charles Xavier ze série X-men. Byl to jeden z průkopníků plešatosti v herectví. Začal nosit hrdě svou pleš a role se k tomu přízpůsobily.

Vin Diesel

Vin Diessel - pleš

Další drsnák na našem listu. Dieselovu kariéru odstartovala akční série XXX, ale kde se opravdu zapsal do podvědmí fanoušků, je akční série Rychle a zběsile. Auta a rodinu zafungovala na diváky a dočkali jsme se mnoha pokračování. Každý rok příchází nový díl a i bez Paula Walkera se série teší velké popularity.

Bruce Willis

Bruce Willis - pleš

Možná nejznámější herec na tomto listu, alespoň pro českého diváka. Bruce Willis je s náma od narození. Jeho filmy ze série Smrtonostná past se nezapomenutelně zapsali do akčního žánru. Kultovka je taky film 12 opic. Bruce Willis je opravdový hrdina pro všechny plešouny. Kdo by tipoval, že už mu je 65 let?

Terry Crews

Terry Crews pleš

Terry je spíše známý z reklamy na Old Spice, ale v posledních letech se prosazuje i do filmů a seriálu. Díky jeho vysoké postavě svalům je totiž nepřehlédnutelný. Můžete ho vidět v akční serii Expendables nebo komediálním seriálu Brooklyn Nine Nine. Jako u většiny černochů není úplně jasné, jesli má hlavu vyholenou jen jako svojí image nebo je opravdu plešatý. Každopádně vypadá velmi dobře a plešatá hlava mu sluší.

Woody Harrelson

Woody Harrelson - pleš

Dlouhá filmová karierá, která nemá konce. Filmy jako Vrtěti psem, Tenká červená linie nebo z novějších komedie Zombiland. Woody je velmi charismatický herec. Jeho vlasy se změnili od dlouhého hára až k proplešatělému sestřihu. Každopádně jeho pleš mu sluší, i když si občas ještě nechá narůst trochu chmýří a uplnému holému sestřihu nepropadnul.

Ed Harris

Ed Harris - pleš

Další charismatický plešoun. Ed sice není typicý plešoun, protože ve většině filmů ho můžeme vidět s prořídlými vlasy a k ůplné pleší se odhodlá málokdy. Může však sloužit jako vzor pro ostatní, lze být sebevedomí za jakéhokoliv stavu vašich vlasů. Eda Harris můžete vidět ve filmech jako Skála, Apollo 13, Gone baby gone nebo Útěk ze Sibiře.

Jason Statham

Jason Statham

Hvezd série kurýr, Expendables a dalších akčních filmů. Je typem muže, kterému holá hlava prostě sedne a těžko si ho človek dokáže představit s vlasama. Drsnák, který je vzorem pro všechny plešouny.

John Malkovich

John Malkovich - pleš

Herec ze starší generace, ale s velmi výraznou stopou a velkým talentem. Můžeme ho znát z filmů jako Mista v srdci, Nebezpečné známosti nebo Con Air. Nutno říct, že John chodí často s lehce odrostlými vlasy, takže si jeho pleš neužívá úlplné v plné síle. Většinou hraje záporáky.

Můžete vidět, že s pleší se neztratíte ani v Hollywoodu. Charisma a drnsná vižáž je potřeba v mnoha filmech. Jestli jste herec a začínáte plešatět, tak rozhodně neházejte flintu do žita.

Vytvářím produkt pro plešouny. Sleduj celou cestu na mém Youtube kanále – Hrdý plešoun!

Který plešatý herec je Váš nejoblíbenější? V jakém filmu se Vám líbil nejvíc? Zanechejta nám komentář v sekci pod článkem! 🙂

Zdroje obrázků:

  1. https://www.facebook.com/johntravolta
  2. https://cs.wikipedia.org/wiki/Dwayne_Johnson
  3. https://xmenmovies.fandom.com/wiki/Patrick_Stewart, Photo By: Derek Storm
  4. https://www.filmer.cz/profil/129-Vin+Diesel
  5. https://cs.wikipedia.org/wiki/Bruce_Willis
  6. https://www.biography.com/actor/terry-crews
  7. https://www.digitalspy.com/movies/a858336/venom-2-woody-harrelson/
  8. https://www.hairlosstalk.com/interact/threads/just-shave-it-they-always-say.61162/
  9. https://www.looper.com/192318/the-reason-jason-statham-quit-kevin-harts-new-movie/
  10. https://www.cnet.com/news/john-malkovich-does-something-beautiful-with-squarespace/

Napsat komentář