Nebreč. Nezoufej. Nelituj se. Plešatění není konec světa

Budu trochu střílet do vlastních řad. Nicméně, chci aby to zaznělo. Ztrácet vlasy, plešatět, bejt plešoun není žádný handicap. Maximálně to můžeme nazvat velmi lehkou nedokonalostí.

Ale no a co! Člověk se skládá s více dílků než jsou jenom vlasy. Můžete namítat, že vzhled se rozhodně počítá. První setkání, první pohled, první vjem. Spousta věcí se rozhodne než vůbec promluvíme a ano muže to mít zásadná vliv na konečnou interkaci s našim protějškem.

Holka ztratí zájem, v práci vyberou někoho jiného, postrčí Vás dozadu fotky….

Tohle vše se může stát a pravděpodobně něco podobného ve svém životě zažijete.

Víš co. Život není peříčko a rozhodně je nespravedlivej. Záleží ale jak se ty k tomu postavíš. Můžeš sedět v koutě, zoufat si, nadávat na všechny kolem a svádět vinu na ostatní. Pojď do toho jestli chceš svoji situaci ještě zhoršit. Hurá budeš se cejtit ještě hůř!

Nebreč prosím. Když se bavíme o vlasech opravdu je to takovej problém je nemít? Co peníze, kamarádi, rodina, není to přece jenom důležitější? Pojď se trochu pochlapit, pojď to vzít do svých rukou. Pojď být muž, kterej za něco stojí. Vlasy nevlasy.

Hoď se do pohody. Usmívej se, užívej si věci kolem. Pracuj na důležitějsích problémech, které můžeš vlastní silou ovlivnit. Přitáhneš totiž k sobě lidi, kteří tě budou mít rádí takovýho jaký si. Získáš respekt a i holku kterou si zasloužíš!

Věř mi! Buď hrdý plešoun a bude líp!

Emil

Napsat komentář