Královská rodina a plešatení (princ a pleš)

Je to tak vypadávajíci vlasy se nevyhýbají i nejvyšším kruhům. Anglická královská rodina je tomu největším příkladem. Princ Charles, Princ Harry a Princ William bojují s plešatostí tak jako každý jiný. Etika je u královské rodiny asi trochu přísnější a asi si se svou vizáží nemohou dělat uplně do by chtěli, proto se ještě asi ani jeden z nich neodhodlal k úplnému oholení hlavy.Pojďme jenom se podívát jendotlivě na každého z nich. Začneme od nejstrašího po nejmladšího

Princ Charles

Otec dvou princů, i když to není úplně jisté (Diana občas zalítla). Princ Charles se svými vlasy moc dělat nemůže. Jeho vizáž se za mnoho let skoro vůbec nezměnila, akorát jeho vlasy ze šedivěli.

Princ Charles má klasickou přehazovaču. Dlouhé vlasy na stranách mu maskují holou hlavu. Je zváštní, že jeho úprava vlasů vypadá z jeho stárnutím líp. Pravděpodobně to je tím, že prostě tento účes u starších lidí vypadá celkem přirozeně.

Na fotkách vypadá jako by měl celkem obstojné vlasy, ale je to opravdu jenom přelud a moc mu toho na horní části hlavy nezbývá.

Princ William

William je pravděpodobně pod největším drobnohledem ze zmiňované trojice. V mládí byl William ztělěeněšním krásy a byl nejvíce obletovaný co se týká holek. Bohužel ho plešatění také doběhlo a v posledních letech je jeho vzhled celkem rozpačitý. Nicméně má krásnou ženu a tři děti a je následníkem královského rodu takže by asi mohlo být i hůř :).

Každopádně zpátky k Williamovým vlasům. To je totiž tragédie. William je v poslendí fázi Norwoodské stupnice a na horní straně hlavy již skoro nemá ani chlup. Stejně svěřepě drží vizáž podkovy. Jednou se již odhodhla k velmi krátkému střihu, ale to byl jenom výstřel do tmy a neudržel to dlouho a vrátil jse k odstrostlější variantě.

Mýslím si, že prince Williama drží zkrátka Etika královského rodu a prostě si nemůže dělat se svou vizáží, co by chtěl. Myslím si, že kdyby si hlavu oholil úplne do hladka a nechal si narůst vousy, tak by jeho image byla zpátky na výsluní. William je vysoký muž, tak má alespoň tuto výhodu. Uvidíme kam se jeho styl ubere v následujíchích letech.

Princ Harry

Nejmladší a zatím nejvlasatější člen královské rodiny. Tradují se však zvěsti, že Harry podstoupil nějakou vlasovou proceduru. Jeho řídnoucí vlasy jsou na fotkách zřějmé. Nekterě novější fotografie však ukazují mírné zlepšení stavu. Rodina a stres kolem určitě přispěli k rychlejšímu postupu vypadávání, ale hlavní příčina je určitě dědičnost.

Harry by určitě vypadal dobře plešatý a slušelo by mu to. Obzvlášt s jeho vousama, mohl by si je nechat narůst trochu delší a jeho vzhled by byl skvělý. Myslím si, že má Harry i správnou osobnost na to tento krok udělat. Vždycky šel trochu proti proudu a nebyl úplně vzorným příkladem královského rodu.

Uvidíme, co na to jeho urputná manželka, zda ho nažene do nějaké drastičtější proměny co se týká vlasů. Tipoval bych, že má na jeho vizáž velký vliv an nejsem si úplně jistý jestli je příznivcem krasné hladké plešky :).

Mysim si, že už by měl někdo z královské rodiny odstartovat módu hladce oholené hlavy. Veřejnost by si zvykla hned a princové by se cítili daleko lépe.

Je pravda, že su vůbec nedokážu představit ten tlak veřejnosti. Pořád jste pod drobnohledem neůnavných fotografů a ty Vás májí snahu zachztit pouze v kompromitujécích polohách. Není asi úplně co závidět. Jo kdyby to byli jenom holky, párty a nekonešné množství peněz to by byla jiná. Královské povinnosti jsou však velmi náročné.

Jaký máté názor na plešatení královské rodiny? Myslíte, že by si měli hlavu oholit nebo udržet vlasy za každou cenu? Komentujte níže:)

Zdroje fotek:

  1. Bad HEIR day: Prince Charles’ messy mop caught on day one of historic Caribbean tour
  2. 15 Of the Most Magnificent Comb Overs You Will See
  3. Why did Prince Charles not experience early balding unlike his sons William and Harry?
  4. Prince William finally shaved his balding head — here’s why it’s the best solution for guys with hair loss
  5. Prince William Finally Bites the Bullet And Shaves His Head
  6. REVEALED: Prince Harry’s secret plan for £50k Rooney-style hair transplant
  7. Prince Harry underwent hair ‚thickening treatment‘ at prestigious London clinic following claims his bald patch had ‚DOUBLED‘ in size since his 2018 wedding to Meghan Markle

Napsat komentář