Baldeni.cz startuje

Ano jsme tu. Projekt Baldeni.cz právě startuje. Jestli budete vyslovovat Baldeni, Baldění nebo Baldeny, je jen na Vás.

Název je samozřejmě odvozen od anglického slovíčka Bald tedy plešatý + českého slova plešatení. Spojením těchno slov vznikl název projektu Baldění. Ano, velkou porci představivosti jsem úplně neuplatnil. 🙂

Baldeni.cz logo

A o čem to všechno tedy bude a jaký obsah můžete očekávat?

Mým cílem je psát o všech možných i nemožných věcích spojených s plešatením a pleší obecně. Být plešatatý nebo ztrácet vlasy rozhodně není nic příjemného, ale rozhodně to také není nic za co byste se měli stydět.

Chtěl bych prolomit společenské tabu o pleši a mluvit o tom otevřeně, s humorem a nadhledem.

Budu psát o mých poznatcích plešatého ho muže (ano, taky jsem plešoun). Podíváme se jaké jsou Vaše možnosti při řídnutí vlasů. Léky proti vypadávání vlasů, transplantace vlasů, hair systémy nebo paruky či tetování hlavy. Všechny tyto možnosti bych chtěl projít a sespat výhody a nevýhody.

Obsah bude samožejmě i lehce motivační, protože nejdůležitější je se z toho hlavně nezbláznit. Plešatí muži tady jsou a budou a vůbec se nemají za co stydět.

Bez vlasů jse dá žít a nejdůležitější je, jak se s tím vypořádáme v naší hlavě.

Buď hrdý plešoun! 🙂 Baldeni.cz je na tvojí straně!:)

Právě startujeme. Obsah bude přibývat postupně. Ze začátku plánuji přidávat jeden článek týdně. Časem bych chtěl frekvencí samozřejmě zvýšit.

Dřžte mi palce, kdyby Vás zajímavlo nějaké konkrétní téma, nebojte se mi napsat přímo na mail: info@baldeni.cz nebo v komentářích pod článkem.

Napsat komentář