9 důvodů proč je super být plešatý

Vlasy nadevše. Krásní lidé se na nás chrlí ze všech koutů internet a veřejnost je omámena touto dokonalostí. Plěšoun je však taky druh vyskytující se ve společnosti. Spoustu chlapů nosí hrdě oholenou hlavu a čelí spoustu předsudkům. Pojďme se tedy podívat na výhody krásné plešky. Neopakujme pořád jen na samá negativa.

Jestli jseš línej číst, můžeš se podívat na video na mém Youtube kanále – Hrdý plešoun.

1. Můž s oholenou hlavou vypadá mužněji

To je fakt, kterému nemůžete odporovat. Chlap vypadá drsněji a mužněji. Jakýkoliv chlap.

Tento fakt se projeví i na vašem sebevědomí. Odhodťe proto svoje poslední tři chlupy a vydejte se na cestu sebevědomého muže.

Ženy to poznají a budou Vás mít rády. Nechtějí žádného kňouru. Postavte se čelem vašemu vzhledu a uvídíte, že se zájem žen o Vás nezsníží.

2. Čas vyzkoušet plnovous

Vlasy odešly do věčných lovišť, správný čas zaexperimentovat s vousama. Plnouvous nebo jakýkoliv jiný typ vousů Vám může dodat ještě extra kus nového sevevědomí.

U plešounů to obzvlášť vypadá skvěle. Mužnost vyletí do závratných výšín. Vyzkoušejte různé druhy a najděte, který styl Vám sluší nejvíce.

3. Ušetříte peníze

V předešlém článku jsem již rozpočítal kolik je roční rozpočet průměrného plešouna. Když to však porovnám s tzn. chlapem honičem (ten kdo ješte boj nezvzdal a bojuje o každý vlas). Tak je to jak nic. Když se snažíme vlasy zachranít.

Máme speciální šampóny, tužidla, prášky do vlasů .. a hlavně se musí brát pravidelné různé přípravky jako je finasterid nebo minoxidil. Nesmíme zapomenout ani na návštěvy kadeřníka. Suma sumárum, je to tolik peněz, že to snad ani nejde spočítat. Ušetříte i Váš čas, cesta k holičovi a zpět se také počítá.

Oholte si hlavu a zachraňe svůj rozpočet!

4. Léto už jen s radostí

Už se nemusíte bát o propocenou přehazovačku připláclou na vaši hlavě. Stačí si namazat plešku opalovacím krémem a vyrazit s úsměvem do ulic.

Jen choďte zpřímeně, úsměv na tváří a uvidíte ten rozdíl.

Sebevědomí je klíč k vašemu úspěchu. Zahodťe vlasy a užívejte si pocit svobody.

5. Už se nemusíte stresovat o vlasech

Je to tak. Podle mě nejdůležitější benefit toho být plešatý. Už se o vlasy nemusíte starat. Prostě jste plešatý a hotovo.

Můžu jít do bazénu, na párty do klubu, jak budou vypadat moje vlasy na přímém světle, co sí asi říkají ostatní o mých proplešatělých vlasech? Todle všechno se honilo i v mé hlavě. Spousta zbytečných myšlenek.

Odhoďte přehazovačku a stres je pryč! Můžete zaměrit na ostatní důležitější problémy.

6. Nestárnete

Samozřejmě v prvním okamžiku po oholení hlavy zestárnete. Je to velký šok a velký zásah do vaši vizáže. Jenže, jak jde čas, tak vypadáte pořád stejně. Nemáte šedivé vlasy, jen pořád svěží vzhled.

Můj táta vypadá pořád stejně už 30 let a rozhodně líp, jak většína jeho vrstevníků.

7. Zvýrazníte ostatní přednosti

Váš výraz nejsou jenom vlasy.

Oči, výrazné obočí nos, čelist. To vše se zvýrazní, když se ostatní nebudou rozptylovat vlasama. Buďte hrdní na zbylé přednosti vašeho těla. Buďte hrdní na sebe!

Konec zoufalství a vykročte hrdě do světa s tím jací jste!:)

8. Už žádný den se špatnými vlasy

Je to tak, žádné vlasy, žádné probuzení s trčícímu vlasy do všech koutů světa. Čistá hladká pleš každý den. Jen se opláchnete a můžete vyrazit.

Fouká vítr nebo čepice příplácne vaše vlasy a bojíte se jí sundat? Ano všichni jsme tam byli.

Teď už to však NEVADÍ!! Vždycky jste hezky čistě upraven a povětrnostní vlivy Vás nerozhodí.

9. Ušetříte čas

Méné rozhodování, méné času v koupelně, méné starostí. Už zádné úpravy vlasů a využívání nekonečného množství přípravků na vlasy.

Až budete mít větší praxi s holením hlavy, nezabere Vám celý proces víc jak 15 minut. Ráno se probudíte a jste připraven bojovat se světem.

Váš čas ušetříte na důležitější věci, jako je vaše podníkání, rodina, zdraví a tak dále.

Sleduj můj Youtube kanál – Hrdý plešoun a podívej se na moji cestu.

Souhlasíte z výše zmíněnými výhodami? Zapomněl jsem ne nějakou? Podělte se s námi v komentářích!:)

Zdroje:

9 Fantastic Benefits Of Being Bald: Why It Pays To Be Bald

1 komentář u „9 důvodů proč je super být plešatý“

  1. Zdravím všechny hrdý plešouny!
    K bodu 6: od kamarádů mám potvrzeno, že s ostříháním mýho metalovýho hára na ježka jsem dokonce omládnul. Když jsem to po týdnu vzal žiletkou, tak už se věk prakticky nedá určit a nestárnete, jak psal Emil. Takže jednoznačně +

    Odpovědět

Napsat komentář